Незважаючи на пізній запуск, до кінця 2011 року iPhone 4S був представлений більш ніж в 70 країнах по всьому світу. Однак, на цьому компанія з Купертіно зупинятися не збирається і, відповідно чергового прес-релізу, опублікованому на офіційному сайті Apple, вже 13 січня почне продажі новенького яблучного смартфона в Китаї і ще 21 країні.

У загальній складності всього за 3 місяці з початку продажів iPhone 4S буде представлений більш ніж в 90 країнах, що вже саме по собі є рекордом — так швидко Apple ще ніколи не запускала свої мобільні гаджети.

Серед «щасливчиків», які вже 13 січня зможуть піти в магазин і прикупити собі новенький смартфон, значаться жителі таких країн (про певної частини я, на превеликий сором, чую вперше): Ангілья, Антигуа і Барбуда, Болівія, Ботсвана, Британські Віргінські острови, Домініка, Домініканська Республіка, Гренада, Гуам, Гвінея-Конакрі, Кот-Д’івуар, Камерун, Кайманові острови, Кенія, Китай, Мадагаскар, Маврикій, Малі, Нігер, Сенегал, Сент-Вінсент і Гренадіни, Тринідад і Тобаго, Теркс і Кайкос, Центральноафриканська Республіка, Уганда, Еквадор і Ямайка.

Найбільший інтерес для Apple, безсумнівно, представляє Китай, про що неодноразово говорили Тім Кук та інші офіційні особи компанії. А ексклюзивним партнером в «найдинамічнішому регіоні» скоріш за все стане стільниковий оператор China Unicom, який згідно з останніми даними може похвалитися 196 млн. абонентів.