Цю воістину вражаючу цифру не так давно озвучили аналітики компанії Asymco. Адже ще недавно, під час подання першого покоління iPhone на конференції Macworld ’07, голова однієї з найдорожчих корпорацій в світі був дуже обережний у прогнозах і хотів продати близько 10 млн. смартфонів за 2007 рік.

iPad і так офіційно став самим «быстропродаваемым» гаджетом в історії людства, але для «підкорення Америки» перед Apple відкриваються нові горизонти після укладення угоди з компаній Verizon. Сюди варто додати розповсюдження гаджета через швидкорослу роздрібну мережу Apple Store по всьому світу.

Все вказує на те, що в наступному році Apple не збирається зупинятися на досягнутому і буде намагатися зміцнити свої позиції на ринку мобільних гаджетів: нові моделі планшета вже не за горами, лінійку iPhone, судячи з чуток, збираються розширювати, а користувачі навряд чи зможуть встояти перед такою спокусою.

Тому оцінки на наступний рік мають бути переглянуті. Замість 100% зростання для iPad і 50% зростання для iPhone варто говорити про, щонайменше, 150% та 100% відповідно.

Як наслідок, загальна сума iOS пристроїв, випущених в 2011 році може перевищити 150 мільйонів. І ні один з них не буде підтримувати Flash.