Сьогодні Adobe Systems представила новітню версію свого професійного продукту Creative Suite, в простолюдді CS5, для дизайнерів, фотографів, веб-програмістів, флешеров і всіх-всіх-всіх інших. Крім цього, компанія оголосила склад і вартість чотирьох пакетів, а також приблизну дату продажу.

Як і в попередніх версіях, CS5 буде представлений декількома варіаціями. Нагадаю, що в новинці дебютує повністю 64-бітова версія Photoshop.

Медіа-дизайнерам підійде Adobe CS5 Design Premium вартістю 1899$ (власники поточних версій можуть оновитися від 599$). Він включає в себе нові версії Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash Catalyst і Professional, Dreamweaver, Fireworks, Acrobat 9 Pro Bridge і Device Central.

Якщо ви працюєте з веб-дизайном, Adobe CS5 Web Premium за 1799$ (оновлення від 599$) — це саме те, що вам треба. Пакет включає в себе Dreamweaver, Contribute, Flash Catalyst, Professional і Builder, Photoshop Extended, Illustrator, Acrobat 9 Pro, Fireworks, а також Bridge і Design Central.

Відео-профі оцінять Adobe CS5 Production Premium (1699$, оновлення від 599$), що складається з Premiere Pro, After Effects, Photoshop Extended, Soundbooth, OnLocation, Encore, Flash Catalyst і Professional, Dynamic Link, Bridge і Design Central.

Власники платинових Visa і Mastercard віддадуть перевагу повний набір Adobe CS5 Master Collection за 2599$ (оновлення від 899$), що включає в себе все, що тільки можна уявити. Але чи потрібно вам це? ??

CS5 стане доступний користувачам в середині травня.