Наприкінці минулого статті, присвяченій оновлення офіційного клієнта Twitter для Mac, були згадані нововведення в секретних налаштуваннях цього додатка, які в теорії повинні бути доступні лише покупцям nanoBundle 2. Однак, існує спосіб активувати всі без придбання пакету — з допомогою чудової системної утиліти Terminal.app і декількох команд.

Звідки взялася така секретна панель в діалозі налаштувань? Під час проведення акції nanoBundle 2 від Macheist творці бандла як завлекающего трюку запропонували покупцям ексклюзивну можливість отримати доступ до Tweetie 2 першими, «як тільки програма буде готова». Через деякий час популярний сервіс мікроблогінгу оголосив про покупку мобільного та настільного додатків, взявши їх автора у свій штат.

Тому після релізу Twitter для Mac розробнику довелося хоч якось виконати рекламні обіцянки і додати приховану панель «тільки для покупців nanoBundle 2». А у виданому вечора оновлення настільного твіттер-клієнта з’явилися опції, які активують дві нові можливості.

По-перше, це класичний режим (Classic Mode). Якщо ви включите його перезапустіть програму, то воно нагадає вам про період з 1984 по 1990 роки і самих перших версіях Mac OS, коли у дизайнерів операційної системи було в наявності два кольори — чорний і білий — і безліч відтінків сірого.

У ресурсах, до речі, користувачі знайшли нову (п’яту за рахунком!) іконку birdcow.icns, яку автор Twitter для Mac назвав за аналогією зі знаменитим зображенням собако-корови Dogcow художниці Сьюзан Кер (Susan Kare), яка створила багато елементів інтерфейсу Mac OS в 80-х роках. В тому числі і Control Panel — попередника нинішній утиліти Системні налаштування.

По-друге, ви можете включити дія «Bounce scroll view» для оновлення тві-стрічки за аналогією з iOS-версією цього ж додатка: хапаємо твіти мишкою, тягнемо їх вниз і відпускаємо — в результаті цього додаток «позапланово» з’єднується з сервером Twitter і отримує нові повідомлення:

І ось тепер ми підходимо до найцікавішого, оскільки для включення цих можливостей потрібно запустити Термінал.app з каталогу Програми > Службові програми (Applications> Utilities) і виконати дві команди:

defaults write com.twitter.twitter-mac Chicago -bool true
defaults write com.twitter.twitter-mac ForceEnableScrollBouncing -bool true

Майте на увазі, що ми тільки активували дві опції, а для їх відключення потрібно ввести ті ж команди, замінивши true на false. Але що робити, якщо ви хочете керувати прихованими параметрами прямо з програми? Для цього доведеться ще трохи попрацювати з Терміналом та включити панель Secret:

  • Знову вийдете з Twitter для Mac.
  • Перейдіть в Термінал (я впевнений, що він у вас ще відкритий).
  • І введіть наступні команди:
  • defaults write com.twitter.twitter-mac reg.email3 -string “[email protected]
    defaults write com.twitter.twitter-mac reg.license3 -string “macheist-ketchup-mini-dolphin-081401475”

    Залишилося лише заново відкрити програму, зайти в настройки (Ctrl+,) і упевнитися, що секретна панель дійсно з’явилася: