Якщо ви цікавитесь новинами зі світу Apple, то, безперечно, чули ім’я Джина Мюнстера. Це людина, яка з року в рік передбачає випуск яблучного телевізора. Але регулярні помилки не змусили здатися аналітика Piper Jaffray і відмовитися від обіцянок.

У своєму останньому інтерв’ю на конференції Ignition 2014 Мюнстер знову повідав журналістам Business Insider про своєї нав’язливої ідеї, але тепер він вирішив мислити глобальніше. За його словами, компанії з Купертіно більше нічого не залишилося, як випустити фірмовий телевізор, але статися це має протягом наступної пари років, а не року, який став традиційним для попередніх прогнозів Джина:

Проходить досить багато часу між анонсами революційних продуктів Apple. Якщо ви згадайте останнє десятиліття, то помітите, що релізи основних продуктів відбувалися через кожні 3-06 років. Безумовно, головним хітом цього року стануть «розумні годинник» Apple, які разом з мобільного платіжною системою покажуть, чого очікувати від 2015. Тому я б встановив 2016 рік в якості граничного терміну, коли найвірогідніше відбудеться реліз телевізора.

У своєму прогнозі Мюнстер не без жалю зазначив, що Apple трохи відстала від ринку, адже «розумні» телевізори можна зустріти практично де завгодно, конкуренція висока, а ціни на них продовжують падати. Але незважаючи на велику кількість виробників, форм, розмірів і різноманітних можливостей, вважає аналітик, користувачам як і раніше не вистачає головного — справжніх інновацій, які завжди були сильною стороною компанії з Купертіно. Ось де закладено справжній потенціал для зростання!

До цих пір на ринку телевізорів не відбувалося значних проривів. Компанії продають багато пристроїв, але більшість власників не використовують і половину закладених у них можливостей, хіба що дивляться фільми через Netflix. Таким чином, ми можемо припустити, що виробники не натрапили на золоту жилу, і Apple, по суті справи, ще не втратила всіх можливостей.

Журналіст Business Insider не втримався і запитав, навіщо взагалі Apple зв’язуватися з випуском продукту з цієї категорії? На думку Мюнстера, щорічно продається близько 220 млн. телевізорів, тому якщо яблучна компанія «відкусить» хоча б 10% даного ринку, їй може дістатися непоганий куш. Ринок досить великий, щоб навіть з такою часткою Apple могла б зрости на 5-10%. Нарешті, Джин сказав кілька слів про ціну уявного iTV: за умови сучасних цін на телевізори продукт Apple може коштувати близько 1500$ або «вдвічі дорожче з телевізорами інших виробників порівнянного розміру».

Але щось мені підказує, що в 2016 році ми почуємо від незламного аналітика все ті ж передбачення.