Незважаючи на те, що Apple з’являться в продажі тільки в квітні, а Купертіно продовжує зберігати в секреті їх вартість, ювелірна компанія Brikk на цьому тижні анонсувала кілька розкішних модифікацій ? Watch, здатних задовольнити найвимогливіших клієнтів, яким буде недостатньо моделі Edition в золотому виконанні.

За аналогією з гаджетами Apple, лінійка Lux Watch буде представлена в двох розмірах (38 мм і 42 мм). За основу ювеліри візьмуть найпростішу версію яблучних годин і переставлять їх «начинку» в новий корпус, оздоблення якого обмежується тільки амбіціями клієнта.

Для власників тугих гаманців доступно звичайне 24-каратне золото, 18-каратне рожеве золото і платина 950 проби, поряд з різноманітними ремінцями. Але найцікавіше — це, безумовно, інкрустація діамантами. Їх може бути від 0,5 до 12 каратів. У найпростіших люксових годин Brikk всього один ряд дорогоцінних каменів, а у топової моделі ними інкрустовано все, що тільки можливо, включаючи кнопки і навіть застібку ремінця.

Лінійка Lux Watch виділяється завдяки своєму ретельному виробничого процесу. Кожен примірник годин збирається командою кваліфікованих інженерів Brikk в найсучасніших лабораторіях в Лос-Анджелесі. Вони вручну поліруються, потім покриваються п’ятьма шарами різних металів і фінальним шаром золота або платини. Високоякісні діаманти (колір D, чистота VVS1) встановлюються за допомогою мікроскопа. Нарешті, всі годинники проходять всілякі тести перед відправкою клієнтам.

Вартість подібних годин становить від 7,5 до 70 тис. доларів. Ювеліри обіцяють, що окрім них власники отримають алюмінієвий кейс Zero Halliburton, керівництво користувача, кілька супутніх аксесуарів, річну гарантію та спеціальний сертифікат, що підтверджує купівлю (теж інкрустований діамантами, як ви могли здогадатися).

До речі, цей анонс викликав цілком передбачувану і саркастичную реакцію користувачів, які припустили, що на годиннику Brikk неодмінно має бути встановлено тільки один додаток — I Am Rich:

Первая программа в App Store для богатых и для дураков

Загалом, якщо вас зацікавила пропозиція Brikk, то зараз саме час вирушити на офіційний сайт виробника та оформити попереднє замовлення, що потребує внесення початкового застави. Поставки перших годин повинні початися через 4-06 тижнів після початку продажів ? Watch. І, на відміну від абсолютно кітчевих iPhone і ексклюзивних iPad, інкрустованих стегновими кістками тиранозаврів, у мене є всі підстави вважати, що лінійка Lux Watch цілком може бути затребувана.