Щоб все виглядало більш логічно і щоб не отягащать вас кілометровими постами, довелося розбити моє мовлення про переможців Apple Design Award 2008 на дві частини: Mac і iPhone. А щоб не повторюватися і не розписувати, що це за яблосостязания такі читайте також мій огляд торішніх лушчих програм за версією Apple.

Best iPhone Web Application

Remember The Milk for iPhone & iPod touch 1.0

Remember The Milk — це досить популярний онлайн-сервіс управління персональними завданнями, яким вже користуються понад півмільйона користувачів. Додаток для iPhone/iPod, що дозволяє працювати з сервісом, було відзначено як найкращий веб–додаток. Remember The Milk оптимізований для iPhone-версії Safari, підтримує технологію AJAX і використовує нові стандарти HTML/CSS, реалізовані в останніх версіях Safari.

Best iPhone Game

Enigmo 1.0

Enigmo для iPhone — це 3D головоломка, де гравцям необхідно направляти лазери, потоки плазми і води, щоб переключити всілякі тумблери, вимкнути силові поля і дістатися до кінцевої мети. Не знаю наскільки грати в Enigmo цікаво, але ця гра для iPhone/iPod відрізняється прекрасною графікою і звуком, а також відмінною реалізацією в управлінні грою всіх можливостей тачскріна.

Best iPhone Healthcare & Fitness Application

MIM 1.0 (alpha)

Дивно, що для iPhone взагалі існують такі програми як MIM. Це додаток вміє реконструювати зображення, одержувані в ході томографічних обстежень, що широко використовується для діагностики раку. MIM дозволяє по «повітрю» отримувати знімки на iPhone або iPod touch доктора, обробляти їх і всіляко ними маніпулювати.
(От би нашим лікарям роздавали такі медичні інструменти…)

Best iPhone Social Networking Application

Twitterrific 1.0 (beta)

Twitterrific є iPhone-версія вже став досить популярним однойменного десктопного програми для доступу до сервісу мікро-блогінгу Twitter. Варто відзначити, що Twitterrific для iPhone має оптимізацію інтерфейсу для правші або лівші, а також використовує технологію Core Location для пошуку співрозмовників поблизу.

Best iPhone Application Entertainment

AOL Radio 1.0

Як відомо, в iPhone/iPod touch немає можливості прослуховувати FM–станції, зате є Інтернет. AOL Radio «підключає» ваш iPhone до більш ніж 350 онлайн-радіостанцій. Як і MIM, AOL Radio використовує технологію Core Location для того, щоб знайти місцеві радіостанції.

Best iPhone Application Productivity

OmniFocus 1.0 (pre-release)

OmniFocus є ще однією мобільною версією серед лауреатів mac-Оскара вже відомого і популярного десктопного додатка. Ця програма переносить на iPhone-платформу потужний менеджер завдань від OmniGroup. Для mac OmniFocus вже встигла заробити репутацію зручного і «правильного» GTD–додатки (Get Things Done).