На Apple працюють кращі юристи, але їх послуги коштують недешево і яблучна компанія намагається використовувати «оплачений час» максимально ефективно. Тому немає нічого дивного в тому, що новини про різних судових розглядах з’являються практично щодня.

Apple проти Motorola і JAY-tech

Якщо ви думаєте, що Apple обмежиться попередніми забороною на продаж самсунговских планшетів Galaxy Tab 10.1, то ви глибоко помиляєтеся. У досить цікавій блогу FOSS Patents, який веде Флоріан Мюллер (експерт у галузі інтелектуальної власності з 25-річним стажем), з’явилася інформація про новому європейському позові яблучної компанії, який на цей раз направлений в сторону Motorola і їх планшетного комп’ютера Xoom.

В результаті розгляду ще однієї скарги німецький суд постановив задовольнити вимоги Apple «в повному обсязі» та накласти попередній судову заборону на продаж планшетів, які виробляє місцева компанія JAY-tech. У позові не була вказана точна модель пристрою, але швидше за все мова йде про бюджетний 7-дюймовому мобільному гаджеті на Google Android, який випускався в минулому році.

А взагалі дві американські компанії вже не вперше намагаються з’ясувати спори в суді. Ще в жовтні минулого року Motorola звинуватила Apple в порушенні 18 своїх патентів, що зачіпають яблучні комп’ютери і іДевайсы. Відповідь Купертіно не змусив себе довго чекати, правда, позов був зосереджений на мультитач-технологіях.

Не здивуюся, якщо Apple їм ще й цю рекламу пригадає.

Gizmodo виправдали

Думаю, ні в кого не виникало сумнівів у тому, що Apple щосили намагатиметься засудити блогера Gizmodo, який за казенний рахунок купив в минулому році вкрадений знайдений прототип iPhone 4. Пройшло більше року і ця дивна історія нарешті закінчилася вчора стало відомо, що з Джейсона Чена і з самого блогу офіційно зняті всі звинувачення, так як ніяких доказів їх причетності до зникнення прототипу iPhone 4 не було знайдено.

Зате не пощастить Брайану Хогану (22 роки) і Сейджу Волловеру (28 років), яким пред’явлено звинувачення в незаконному привласненні втраченого майна та володінні вкраденої власністю. Їх подальша доля буде вирішуватися 25 серпня 2011 року в Редвуд-Сіті. Саме вони знайшли, зберігали і продали нещасливий прототип.

І якщо я правильно зрозумів, їм пред’явлено те ж саме звинувачення, що і офіцерові поліції Келлі Джанет Мейи, яка залишила у себе iPad, знайдений в одному з терміналів міжнародного аеропорту Майамі.