У продовження першої частини статті про використання продукції Apple і, зокрема, iPad в корпоративному секторі, я хотів би познайомити наших читачів з ще однією статтею із Businessweek під назвою «Apple приваблює Unisys, щоб допомогти з корпоративними користувачами» (Apple Enlists Unisys to Help With Corporate Customers). Як правило, переклад досить вільний і з деякими виправленнями.

Компанія Apple, виробник iPhone і Mac, заручилася підтримкою корпорації Unisys для збільшення продажів техніки підприємствами і установам уряду США, щоб розширити клієнтську базу, яка складається в основному з звичайних споживачів.

«Unisys буде забезпечувати технічне обслуговування та інші послуги для компаній і урядових організацій, які купують пристрої Apple», — заявив в інтерв’ю Джин Запфел (Gene Zapfel), керуючий компанією-партнером. За його словами, минулого місяця був підписаний перший в своєму роді контракт з Apple, але, на жаль, нічого не сказав про умови угоди.

Стів Джобс активізував діяльність компанії по відношенню до бізнес-користувачам. Представники компанії нещодавно заявили, що iPhone в даний час активно використовується або був успішно випробуваний на 80% компаній зі списку Fortune 500, а iPad використовується або випробуваний у 65% компаній з Fortune 100. У свою чергу, Unisys повинна забезпечити впевненість Apple в тому, що їх продукти будуть добре інтегруються в існуючу комп’ютерну середу клієнтів.

«Більшість з цих організацій, як і раніше досить активно використовують PC», — говорить Запфел. «Apple доведеться добряче постаратися, щоб клієнти почали купувати значно більше їх продукції».

На жаль, компанія не вказує, яка частина з $65,2 млрд. річного доходу припадає на продажі техніки корпоративного сектору і урядовим організаціям. За словами Брайана Маршала (Brian Marshall), аналітика Gleacher & Co. з Сан-Франциско, частка таких продажів значно збільшилася за останні 18-024 місяці.

Незадовго до початку партнерства, Unisys заходилася створювати iPhone-додатки для різних державних замовників. Одне з них вже зараз використовується Департаментом Національної Безопаності США і дозволяє агентам прикордонних патрулів в режимі реального часу визначати «цілісність» кордону за допомогою iPhone.

В рамках свого угоди з Apple, Unisys планує створювати додатки і для інших урядових установ.

Також, у випадку з Apple основне питання полягало в тому, щоб з’ясувати, наскільки добре захищена інформація, яка передається за допомогою iPhone.

Потрібно провести дуже багато роботи над операційною системою та програмами, перш ніж переконатися в тому, що до них ніхто не зможе отримати доступ. І Apple, і Unisys в даний момент проходять дуже велику роботу щодо забезпечення секретності пристрою, яку, відверто кажучи, до цього моменту ніхто ще не оцінив.