Apple вже не раз доводила, що вона радикально відрізняється від інших компаній. Це стосується процесу створення нових продуктів, корпоративної культури (було б правильніше назвати це «корпоративної контркультурою») і навіть таких, здавалося б, дрібниць на кшталт прийому нових співробітників на роботу. Я вже розповідав, як Apple «вербує» продавців у свою роздрібну мережу, а сьогодні з’явився ще один чудовий приклад дивного ставлення до своїх новобранцям.

Користувач під ніком «m» (і одночасно співробітник Apple) опублікував у фотосервіс Instagram, проданому нещодавно соціальної мережі Facebook за рекордну суму в 1 млрд. доларів, фотографію надихає листівки, яку отримує кожен новий працівник Apple. Ось приблизний переклад цієї картки:

Це робота всього життя.

Робота, яка несе в собі відбиток. Робота, яка ніколи не терпить компромісів. Заради якої ви зможете пожертвувати вихідними. Така робота очікує на вас у Apple. Люди приходять сюди не заради спокійного життя. Вони приходять, щоб глибше пірнути.

Вони хочуть, щоб їх робота стала частиною чогось.

Чогось великого. Того, що не могло статися де-небудь в іншому місці.

Ласкаво просимо в Apple.

Для невідомого співробітника компанії з Купертіно ця листівка мала настільки велике значення, що він зберігає її ось уже кілька років серед своїх речей в особистому шафці.