Як повідомляє BBC, відомий діджей Зейн Лоу (Zane Lowe), який протягом останніх дванадцяти років вів одне з найпопулярніших британських музичних шоу, в наступному місяці покине радіостанцію Radio 1 і приєднається до Apple. За свою багаторічну кар’єру Лоу отримав безліч престижних нагород, а в цьому році навіть був номінований на Греммі за участь у записі і продюсуванні альбому Сема Сміта «In the Lonely Hour».

Зейн вже встиг попрощатися зі своїми колегами: «Я хотів би подякувати кожного Radio 1 за їх підтримку і дружбу. Протягом багатьох років радіостанція дозволяла мені ділитися неймовірною музикою з кращими меломанами країни».

Під час своєї роботи на Radio 1 діджей, уродженець Нової Зеландії, став добре відомий в зв’язку з розкруткою нових талантів, багато з яких мали неабияку популярність після того, як Зейн в ефірі називав їх треки «найгарячішими звукозаписами у світі».

На жаль, на даний момент залишається невизначеною, ніж саме Зейн Лоу займеться в яблучної компанії. Але журналісти The Guardian вважає, що його багаторічний досвід стане в нагоді для поліпшення потокового сервісу iTunes Radio.

Крім цього, відомий діджей може бути задіяний у роботі над переробкою Beats Music, який дістався Apple в минулому році після покупки популярного виробника навушників і аудіо-аксесуарів Beats Electronics. За чутками, компанія збирається інтегрувати цей музичний сервіс iTunes для OS X і додаток Музика для iOS, зробивши ставку на інтеграцію з медіатекою користувача, просунуті рекомендації та соціальні функції.