Сьогодні на офіційному сайті Apple з’явився черговий прес-реліз, в якому компанія оголосила про запуск нової кампанії, приуроченої до Всесвітнього дня боротьби зі Снідом 2014 у співпраці з благодійним фондом (Product) RED.

В рамках даної акції Apple планує пожертвувати Глобального фонду, який протидіє поширенню Сніду, туберкульозу і малярії в Африці, весь заробіток від продажу певних мобільних додатків і частина доходу своїх магазинів від двох найбільш прибуткових днів у році — «чорної п’ятниці» (28 листопада) і наступного за нею понеділка (1 грудня). У прес-релізі цитуються слова Тіма Кука:

Apple пишається підтримкою (Product) RED, оскільки ми вважаємо життя найбільшим даром. Протягом 8 років наші клієнти допомагали боротися зі Снідом в Африці, фінансуючи придбання життєво необхідних медикаментів, надають глибоке позитивний вплив на лікування хворих. В цьому році ми оголошуємо про запуск нашої найбільшої ініціативи зі збору грошей в історії, в якій будуть брати участь як роздрібні, так і онлайнові магазини, а так само одні з найяскравіших представників App Store.

Протягом наступних двох тижнів Apple і розробники вибраних додатків допоможуть збирати пожертви для (RED) декількома способами:

  • Починаючи з сьогоднішнього дня по 7 грудня в App Store буде працювати спеціальна секція Apps for (RED), пропонує 25 популярних програм та ігор. Кожен раз, коли користувач купує такий додаток або ексклюзивний контент через систему внутрішніх покупок In-App Purchase, всі виручені кошти будуть передані Глобального фонду.
  • У «чорну п’ятницю» американські споживачі після покупки яблучних продуктів отримають спеціальну гіфт-карту iTunes. За кожну таку карту Apple також направить невелику суму в Глобальний фонд.
  • Нарешті, в понеділок 1 грудня — у Всесвітній день боротьби зі Снідом — компанія їх Купертіно пожертвує фонду певний відсоток з кожного продажу в онлайнових або роздрібних магазинах по всьому світу.

Кампанія «Apps for (RED)» включає спеціальні версії Angry Birds, Bubble Witch 2 Saga, CSR Racing, Clash of Clans, Clear, Cut the Rope 2, Despicable Me: Minion Rush, DJay 2, FarmVille 2: Country Escape, FIFA 15 Ultimate Team, Frozen Free Fall, GarageBand, Heads Up, Human Body, Kitchen Stories, Monument Valley, Over, Paper, Puzzle & Dragons, Rayman Fiesta Run, Star Walk 2, Sims FreePlay, Threes і Toca Boca.

Apple є одним з найстаріших партнерів благодійного фонду (Product) RED, заснованого фронтменом рок-групи U2 Боно. За час співпраці компанія з Купертіно зібрала на боротьбу зі Снідом, туберкульозом та малярією в Африці понад 70 млн. доларів.