Сьогодні вранці компанія з Купертіно повідомила по корпоративній пошті про запуск нової волонтерської програми, яка повинна підштовхнути працівників найбільшої технологічної корпорації більше допомагати своїм місцевим громадам. Спочатку «Apple Global Volunteer Program» буде запущена в США, ірландському місті Корк і столиці Австралії Сіднеї, але згодом буде розширена і на інші країни.

В електронній записці говориться, що в цій програмі зможуть взяти участь як корпоративні співробітники, так і працівники роздрібної мережі Apple:

Попередню програму Apple Matching Gifts супроводжував приголомшливий успіх, дозволивши зібрати на потреби благодійних і некомерційних організацій по всьому світу в загальній складності понад 78 млн. доларів. Незабаром співробітники Apple в США отримають ще більше можливостей дбати про тих місцях, де вони живуть, за допомогою глобальної волонтерської програми. Вона дозволяє працівнику стати волонтером, пройти навчання та отримати необхідні інструменти для допомоги в організації різноманітних заходів в своїх спільнотах. Також вона значно спростить пошук занять, на які співробітники зможуть добровільно витратити свій час і сили. Для початку ми запустимо цю програму в США, Сіднеї та Кірці, але наша мета — охопити в майбутньому весь світ.

Попередня програма, про яку йде мова в записці, стартувала в 2011 році і відшкодовувала співробітникам яблучної компанії внески (не більш 10 тис. доларів щорічно на кожного працівника), які вони пожертвували на благодійність. Але по мірі розширення Apple вирішила компенсувати не тільки гроші, але і час, витрачений на філантропічну діяльність.