У цьому році Apple вирішила не відступати від своєї багаторічної традиції і представила новий різдвяний ролик під назвою «The Song». Зворушливе полутораминутное відео доступно на офіційному сайті компанії з Купертіно і її YouTube-акаунті.

Головне героїнею «The Song» стала молода дівчина. Незадовго до різдвяних свят вона перебирала грамплатівки і натрапила на стару запис, датовану груднем 1954 року, яку її бабуся записала в якості подарунка своєму чоловікові-військовому. На початку запису бабуся шкодує про те, що не може бути разом зі своїм коханим на Різдво, а потім наспівує йому пісню Френка Сінатри «Love Is Here to Stay».

Після знахідки запису дівчина в таємниці від усіх розучує цю пісню і записує простий акомпанемент на кількох музичних інструментах разом зі своїми вокальними вставками. Нарешті, коли новий варіант пісні закінчено, вона залишає iPad mini 3 з запискою на кухні й чекає, поки бабуся знайде пристрій і прослухає запис.

Подарунок вийшов настільки зворушливим, що бабуся, згадуючи молодість і перебираючи старі фотографії, трохи поплакала:

Що мені подобається в рекламі Apple (добре-добре, дурну серію роликів про «геніїв» згадувати не будемо!), так це вміння зачепити за живе і показати можливості яблучних продуктів, не акцентуючи увагу глядачів на специфікаціях та іншої інформації, цікавою лише для гиків, а також не поливаючи при цьому конкурентів брудом. І зауважте, ніякого дабстепа ??

UPD від 18.12.2014: Через кілька днів після випуску цього ролика компанія з Купертіно опублікувала у себе на сайті і в своєму YouTube-акаунті ще одне відео і більш докладно розповіла про процесі створення «The Song». Як пояснили Дана Вільямс (Dana Williams), виконавиця головної ролі в рекламі, і співачка Ріаннон Гідденс (Rhiannon Giddens), для зйомок Apple використовувала старий войсограф. Ця «звукозаписувальна будка» випускалася в 40-50х роках минулого століття і дозволяла записувати голос безпосередньо на грамплатівки.

Apple знайшла робочий войсограф у інді-лейблу Third Man Records, після чого Ріаннон від імені бабусі заспівала вокальну партію пісні «Love Is Here to Stayю». А Дана за допомогою GarageBand записала і звела для неї просту аранжування. За словами Акторки, вона записує в нього практично всю свою музику. «Будь-яка людина, який, як і я, не сильно підкований в технологіях, може розібратися з цією програмою», — пояснює молода дівчина.