Компанія з Купертіно найближчим часом збирається остаточно відмовитися від Google Maps і продовжила їх замінювати на власне картографічне рішення. Останнім сервісом Apple, де досі використовувалися гуглокарти, на даний момент залишається веб-додаток Find My iPhone на сайті iCloud.com але і це, судячи з усього, ненадовго.

Як повідомляє популярний німецький блозі iPhoneBlog.de вже зараз практично у всіх облікових записів сайту beta.icloud.com розташування яблучних комп’ютерів, смартфонів і планшетів в Find My iPhone відображається на Картах Apple.

Після анонса свого картографічного рішення у 2012 році в якості одного з основних нововведень iOS 6 компанія з Купертіно досить жваво почала позбавлятися від Google Maps, відмовившись від їх використання у всіх промо-матеріалах, встановлених мобільних додатках і фреймворках. Однак, після сильної реакції користувача на низьку якість нових Карт запал компанії злегка вщух, і вона вирішила трохи почекати з повним «випилюванням» гуглокарт зі своєї платформи. Тим більше, її контракт з Google діяв ще кілька років.

За цей час Apple значно поліпшила Карти, додала до них ряд нових і корисних функцій, а також стала набагато оперативніше виправляти неточності та недоліки в картографічних даних після отримання повідомлень від користувачів. Зараз про «Картогейте», як прозвали той скандал, за який довелося вибачатися особисто Тіму Куку, вже ніхто і не згадує.