Можливо, для більшості користувачів день появи The Beatles в музичному каталозі iTunes Store не став чимось «незабутнім». Однак, на деяких меломанів це подія справила певне враження, так як протягом всього одного тижня Apple продала 450 тис. альбомів і 2 мільйона пісень ліверпульської четвірки.

Минулого тижня Apple оголосила про те, що кожен власник аккаунта iTunes може отримати доступ до всієї дискографії The Beatles, що включає цифровий бокс-сет з 13 студійних альбомів, два томи компіляції «Past Masters» і концертний фільм «Live at the Washington Coliseum, 1964».

Здається, компанії Apple знову вдалося встановити рекорд: за даними Billboard, тільки в США було продано приблизно 119 тис. альбомів, включаючи 13 тис. цифрових бокс-сетів, які в Америці вважаються як один альбом. А в музичних магазинах інших країн всі компоненти цього сету вважаються окремо.

Платівка «Abbey Road» (1969 рік) практично відразу ж стала «Найбільш продаваним альбомом» в США, а на вершині ТОП-а пісень виявилася композиція «Here Comes the Sun» з цього ж альбому.

Але найцікавіше полягає в тому, що Apple домовилася з представниками музикантів і звукозаписною компанією EMI про надання ексклюзивних прав на продаж музики The Beatles в iTunes Store до кінця 2011 року, залишивши неудел Google і Amazon.