Люди розкупили iPad 2 як свіжий хліб, який був тільки що акуратно виставлений на прилавок дбайливими руками власника невеликої пекарні. Ажіотаж навколо цієї події був настільки великий, що всі заготовлені запаси планшетів були зметені з полиць магазинів (включаючи віртуальних) протягом кількох годин. Але мені здається, що Apple дуже сильно продешевила, встановивши неймовірно низьку ціну на свої гаджети.

Справа в тому, що відсутність пропозиції при незмінно стабільному попиті сприяє розвитку спекуляції, так як за великим рахунком виробнику байдуже, кому продавати свою продукцію — головне, щоб гроші платили.

Схоже, аналогічна ситуація склалася і у випадку з iPad 2: закінчилися запаси планшетів, бажаючих багато і далеко не всі хочуть терпіти 3-04 тижні (саме стільки зараз пропонується почекати потенційним покупцям онлайнового Apple Store).

Може бути, хтось вже встиг розчаруватися в планшеті і виставив його на eBay? Точно, ось, наприклад, відмінна пропозиція: чорна Wi-Fi-модель iPad 2 (16 ГБ) з шкіряним Smart Cover коштує всього лише 200 тис. доларів. Зауважте, безкоштовно з доставкою:

Немає 200 тис. доларів? Не турбуйтеся: якщо ще вчора на eBay можна було знайти безліч пропозицій від 2 до 4 тис. доларів, то сьогодні ця планка різко впала. Конкуренція, самі розумієте.

До речі, нові яблучні планшети з’явилися і на безкрайніх просторах наших неосяжних країн. Їх ціна варіюється від 70 до 120 тис. рублів у Москві і від 1000$ в Києві — як ми і прогнозували в коментарях.

Останнім часом у мене з завидною періодичністю з’являється одна і та ж думка: може бути пора вже завести в блозі теги «сарказм» і «антирекорд»? :)