Вчора ввечері Apple зробила ряд анонсів, що зачіпають щорічну конференцію для Mac і iOS розробників. В спеціальному розділі сайту, присвяченому WWDC 2012, компанія з Купертіно опублікувала графік проведення конференції і підтвердила, що п’ятиденна захід буде урочисто відкрито традиційної презентацією — Тім Кук і його колеги вийдуть на сцену центру Moscone West в понеділок 11 червня в 10 ранку за тихоокеанським часом.

Як зазначає The Loop, Apple також розіслала всім розробникам, які встигли придбати заповітний квиток, електронні повідомлення-нагадування, в яких запропонувала ознайомитися з розкладом основних заходів, завантажити офіційне мобільний додаток WWDC 2012 з App Store і познайомитися з керівництвом для новачків (для людей, які відвідують подібну конференцію вперше). З його допомогою вони зможуть більш ефективно розпланувати своє тиждень, вчасно прийти і взяти з собою все, що необхідно.

Чесно кажучи, Apple не надала ніяких подробиць про презентації, але якщо компанія буде дотримуватися своєї багаторічної традиції, то основними дійовими особами стануть Тім Кук, Філ Шиллер, Скотт Форстолл і може бути хто-небудь ще. А список тем буде охоплювати наближається реліз OS X Mountain Lion і анонс iOS 6. Деякі користувачі досі розраховують, що в рамках цієї презентації можуть показати новий iPhone або 7-дюймовий iPad, але я б не став на це сподіватися.

Доступ до повного розкладу надається тільки учасниками конференції, і воно включає в себе типовий набір сесії, на яких розробники зможуть дізнатися, як зробити свої програми ще краще, обмінятися досвідом зі своїми «колегами по цеху» і навіть попросити інженерів Apple допомогти з кодом програм для OS X і iOS на спеціальних занять у лабораторіях. Крім цього, розклад включає в себе ряд сесій «To Be Announced», зачіпають питання, що розглядаються на вступній презентації.

Крім цього, Apple випустила безкоштовне мобільний додаток WWDC 2012 (посилання на App Store), щоб допомогти відвідувачам стежити за ходом конференції. Ця програма сумісна з iPhone, iPad і iPod touch, і надає швидкий доступ до розкладом з можливістю додати певні сесії/заходи в «Вибране», почитати свіжі новини, показати карту центру Moscone West і фотографії з місця подій.