Нарешті улагоджені всі формальності, вирішені проблеми, закінчені будівельні роботи та співробітники Apple весь вчорашній день знімали «пакувальний папір» з одного з найбільших Apple Store в світі, який розташований на центральному вокзалі Нью-Йорка Grand Central Terminal, будучи, по суті, різдвяним подарунком місту.

Насправді, урочисте відкриття магазину заплановано на завтрашній день (9 грудня), але вже зараз завдяки опублікованому на сайті компанії прес-релізу та цікавості місцевих ЗМІ можна дізнатися, що з себе представляє цей Apple Store.

В офіційному анонсі компанія з Купертіно називає свій новий роздрібний магазин «єдиний у своєму роді» не тільки тому, що він розташований в історичному місці, але із-за унікальних особливостей, які дійсно відрізняють його від інших торгових точок Apple. Наприклад, однією з них є наявність двох стійок Genius Bar, що дозволяють покупцям і клієнтам отримати технічну підтримку або поради по роботі з яблучної продукцією.

Ще в новому Apple Store компанія запропонує «експрес семінари» (Express Workshops). Під цією назвою ховаються 15-хвилинні заняття, на яких співробітники магазину будуть навчати мешканців передмістя і місцевих власників продукції Apple, а також наочно їм показувати, як можна отримати максимум від своїх пристроїв, навіть якщо клієнти компанії не можуть знайти достатньо часу для самостійного вивчення гаджетів. Якщо ці семінари виявляться успішними і затребуваними, швидше за все, Купертіно впровадить їх в інших роздрібних Apple Store.

На даний момент штат магазину добре укомплектований — завтра до своїх безпосередніх обов’язків приступить 315 осіб, які повинні будуть допомогти покупцям новеньких iPhone, iPod, iPad або Mac з особистої налаштуванням перед тим, як вони покинуть магазин, і переконатися, що все працює саме так, як хочуть вибагливі клієнти. Крім цього, покупці ноутбуків і настільних комп’ютерів Apple зможуть отримати базові або просунуті поради по використанню Mac.

А щоб підігріти інтерес до завтрашнього відкриття, Apple запросила кілька нью-йоркських журналістів, щоб вони гарненько там все сфотографували і написали після про це для зацікавлених читачів. Навіть відео дозволили зняти: