Через кілька місяців після виходу першої телевізійної реклами iPhone 4S компанія Apple випустила ще пару 30-секундних роликів. Як і в попередніх випадках, вони присвячені головною «фішкою» нового смартфона — інтелектуальному голосовому помічнику Siri, який допомагає людям у різних життєвих ситуаціях.

Перше рекламне відео називається «Road Trip». Напевно, ви вже здогадалися, що в ньому показані різні способи використання смартфона під час подорожей. Siri може скласти маршрут з пункту А в пункт Б, знайти кращий ресторан у певному місті, дізнатися про своє поточне місце розташування, знайти найближчу бензозаправку, до якої можна дійти пішки, і нагадати відправитися в наступну поїздку.

У другому рекламному ролику під назвою «Rock God» показано, як інтелектуальний голосового помічника iPhone 4S допомагає молодому хлопцю купити електрогітару і приступити до розучування перших акордів або улюблених пісень, після чого повідомити своїм музикантам про вечірній репетиції у гаражі.

А взагалі, останнім часом дуже цікаво спостерігати за рекламою продуктів інших технологічних компаній, порівнювати їх з роликами від Apple і навіть знаходити деякі відмінні риси, притаманні тільки цим компаніям.

Наприклад, Amazon порівнює себе з конкурентами і намагається довести споживачам, що вони повинні звернути увагу саме на їх продукцію, незважаючи на те, що у конкурентів пристрої краще. При цьому досить часто використовує безліч екзотичних місць і нічого не значущих діалогів.

Samsung просто ображає власників конкуруючих гаждетов і змушує їх сумніватися в покупці. Під час цього смартфон кілька разів миготить на екрані. Ролик закінчується загальним тріумфом і танцями.

Google використовує багато світла, багато класної музики, багато комп’ютерної графіки, тривимірні моделі телефону з вимкненим екраном, але тільки не сам телефон. Потім користувач говорить з пристроєм і на екрані показується складна візуалізація звукових хвиль. А наприкінці знову всякі дроїди.

І тільки Apple на зйомках реклами своїх продуктів каже: «Хлопці, а давайте покажемо на екрані приклади з реального життя. Щоб усі зрозуміли, для чого потрібні наші планшети і смартфони, і як люди ними користуються».