Якщо ви не можете жити без реклами, то обов’язково полюбите нове безкоштовний додаток iAd Gallery від Apple, яка дозволяє насолодитися всіма выскотехнологичными рекламними кампаніями, присутніми в даний момент в App Store і використовуються в різноманітних мобільних додатках.

Кампанії в додатку відображаються за допомогою спеціального елемента інтерфейсу. Цей елемент, схожий на колесо, можна прокручувати пальцем і вибирати рекламу брендів, яка припала до душі. Більш того, при бажанні її можна додати в обране (яке називається «Loved»), або відшукати за допомогою секції пошуку по рекламодавцеві, категорії або особливостям.

Однак, це не проста реклама — за допомогою iAd Gallery користувач може дізнатися більше про рекламованих продуктах і агентствах, які стоять за її створенням.

Незважаючи на такі широкі можливості, я не впевнений, що дуже гостро потребую в цьому додатку. Моє ставлення до реклами (особливо до iAd) можна описати як «лояльне», оскільки для деяких розробників це єдиний шанс заробити на безкоштовних програмах. Але для більшості власників iOS-пристроїв подібне додаток може стати уособленням найстрашніших «нічних кошмарів».

Так чи інакше, якщо на ваших мобільних гаджетах встановлена прошивка версії iOS 4.2.6 і вище, варто витратити кілька хвилин і подивитися на iAd Gallery, адже Apple і тут творчо підійшла до його створення.