Сьогодні вранці компанія з Купертіно опублікувала на своєму офіційному сайті спеціальну утиліту для користувачів, яка нарешті дозволить їм «відв’язати» свій мобільний номер від сервісу iMessage, якщо вони припинили користуватися iPhone і перейшли на інший телефон.

Працює утиліта під назвою Deregister iMessage просто, як і більшість інших продуктів Apple: користувачам досить вибрати країну мешкання і ввести свій номер телефону. Після цього компанія з Купертіно направить вам СМС з кодом перевірки, потрібно ввести на тій же самій сторінці для завершення процесу.

Дана утиліта була розроблена для користувачів, які перейшли на альтернативну мобільну платформу зразок Google Android або Windows Phone і стикалися з труднощами при отриманні СМС від власників іДевайсов. Проблема була в тому, що сервери iMessage не знали про зміну телефону і думали, що людина досі користується iPhone, відправляючи текст у вигляді безкоштовних повідомлень, а не СМС, і вони просто нікуди не доставлялися.

Безумовно, це хороші новини для користувачів, оскільки подібна «дивина» в поведінці iMessage присутня з моменту запуску сервісу в 2011 році разом з iOS 5. Але я не розумію одного: чому рішення цієї проблеми зайняло так багато часу?