Сьогодні вранці аналітик мінг-чи куо опублікував записку, в якій визнав, що apple зіткнулася з виробничими проблемами при нарощуванні виробництва нових годин apple watch, які повинні бути представлені у вівторок на заході apple 14 вересня.

Однак, за словами куо, apple і її постачальники вже подолали ці проблеми, і масове виробництво почнеться найближчим часом. Аналітик очікує, що нова лінійка watch буде випущена в кінці вересня.

Як і раніше, куо стверджує, що головною особливістю series 7 стане “кардинальна зміна дизайну”, оскільки apple готує зовнішній вигляд годинника в стилі iphone 12 з плоскими сторонами і” квадратними ” краями.

Очікується, що розмір дисплеїв помітно збільшиться, а навколишній екран ободок зменшиться в порівнянні з поточними моделями. Редакція gg вже повідомляла, що 45-міліметрові apple watch series 7 матимуть на 16% більше пікселів, ніж поточна 44-міліметрова модель, яку вони замінять.

Куо вказує, що ранні виробничі проблеми були викликані в основному новим підходом до складання дисплея. Поряд із зовнішніми змінами дизайну, apple також використовує безліч нових виробничих процесів для внутрішніх компонентів.

Macrumors