Загальновідомо, що мотоцикли хоч і популярний, але більш небезпечний вид транспорту, ніж автомобілі. Навіть найдосвідченіший мотоцикліст стикається з ризиком того, що хтось інший на дорозі відвернеться за кермом. Для 24-річного мотоцикліста з сінгапуру ця потенційна перевага apple watch з їх функцією sos перетворилася на реальність.

Годинники apple watch series 4 і новіші оснащені функцією виявлення падіння, яка може повідомити контактну особу і місцеві служби екстреної допомоги, якщо ви втратили свідомість в результаті падіння. Годинник дає вам короткий період часу, щоб відреагувати на попередження. І якщо ви втратили свідомість або не в змозі відхилити запит тривоги, годинник викличуть рятувальників.

Саме це сталося з мухаммадом фітрі, який втратив свідомість після зіткнення з фургоном під час їзди на мотоциклі. Аварія, яка була визнана наїздом, сталася 25 вересня.

Годинники apple watch мухаммада фітрі з функцією виявлення падінь відправили його дівчині повідомлення sos про жорстке падіння, повідомивши їй про подію і його місце розташування. Годинник apple watch також автоматично зв’язався зі службою порятунку, яка направила на місце зіткнення машину швидкої допомоги.

Редакція gg вкрай рекомендує активувати цю функцію в налаштуваннях apple watch всім власникам. Навіть якщо ви не мотоцикліст, ще один шар безпеки не завадить нікому в сучасному світі.

Mothership