Оскільки Apple всупереч традиції взяла і не показала новий iPhone на відкритті WWDC ’11, експерти і аналітики губляться в здогадах, коли ж він нарешті буде представлений. Ворожіння на кавовій гущі стає ще складніше завдяки суперечливими і надходять звідусіль чутками від «обізнаних» джерел — наприклад, згідно ресурсу Digitimes тайванська компанія Pegatron (один з партнерів Apple і виробник CDMA-моделей iPhone 4) отримав замовлення на виготовлення 15 млн. каліфорнійський смартфонів п’ятого покоління.

У повідомленні Digitimes говориться, що поставки цієї гігантської партії мобільних гаджетів заплановані на вересень, а зміни в конструкції iPhone 5 можна буде назвати «радикальними».

За інформацією, отриманою від керівників тайванського виробника ноутбуків Pegatron Technology, компанія отримала замовлення на 15 мільйонів iPhone 5 (iPhone 4S) і збирається почати поставки у вересні 2011 року.

Джерела зазначають, що наступна версія iPhone вже пройшла завершальну стадію тестування і буде оснащена двоядерним процесором A5, яким на даний момент комплектується iPad 2, поліпшеною камерою з 8-мегапіксельним сенсором, а також знайомим з iPhone 4 дизайном.

На жаль, навіть джерела з Pegatron Technology не підтвердили, але і не спростували той факт, що наступне покоління каліфорнійських смартфонів не буде ділитися на GMS і CDMA моделі, так як Apple вирішила використовувати подвійний чіп, здатний працювати в обох мережах.