Раніше власникам MacBook Pro при необхідності підключити до ноутбука 2 зовнішніх монітора потрібно купувати дорогі адаптери сторонніх виробників або вигадувати власні «милиці». Поява високошвидкісного порту Thunderbolt вирішило цю проблему, але підняло нову: а що, якщо користувач хоче підключити 3 зовнішніх дисплея?

На щастя, мощі графічної підсистеми сетчаточного MacBook Pro достатньо, щоб одночасно виводити зображення на чотири дисплея в рідному дозволі (!) — свого вбудованого (з опцією «Best for Retina») і трьох зовнішніх. Для цього експерименту співробітники компанії Other World Computing приєднали до новенької Прошке два 27-дюймових імас’і а з дозволом екрану 2560х1440 пікселів через порти Thunderbold і ще один монітор LG c роздільною здатністю 1920х1200 через порт HDMI.

Продуктивність всієї системи виявилася вражаючою: «Переміщення зображень або медіа-файлів не створювало ніяких гальм або лагів, і ми були здатні програвати відео на всіх чотирьох дисплеях одночасно».

Apple підтвердила цю можливість новою ревізією документа «Thunderbolt ports and displays: Frequently asked questions», який можна знайти на сайті підтримки компанії. Згідно з цим документом, всі нові MacBook Pro і MacBook Air (а також минулорічні iMac і Mac mini) підтримують два зовнішніх дисплея.

Але у сетчаточной Прошки є порт HDMI, тому до нього можна підключити третій зовнішній монітор.