Згідно з внутрішнім документом, отриманому редакцією 9to5Mac, Apple прикладає всі зусилля, щоб якомога швидше запустити в Арізоні завод по виробництву сапфірового скла. Якщо компанія утрясе всі бюрократичні формальності, він почне роботу вже в лютому цього року.

У документі Джеймс Паттон (James Patton), заступник директора Apple за напрямом Global Trade Compliance, звернувся до Ради по зовнішньоторговельних зон з проханням прискорити розгляд двох прохань, які дозволять Купертіно найближчим часом запустити сапфіровий завод. Такий «агресивний графік» побічно підтверджувався активним пошуком співробітників, який протягом останніх місяців проводила Apple і її виробничий партнер GT Advanced.

Цілком ймовірно, цей документ так і залишився без уваги, якби не одне «але»: в ньому йдеться про налагодження високотехнологічного виробництва з випуску «критично нових компонентів» для споживчої продукції Apple. І хоча зараз сапфірове скло можна зустріти в конструкції iPhone, використані в тексті обороти дозволили припустити редакції 9to5Mac, що мова йде не про захисні стекла для камери iSight і сенсорів Touch ID:

Дане визначення є досить розпливчастим, але слово «новий», ймовірно, вказує на те, що подібні компоненти ще жодного разу не встановлювалися в попередні продукти Apple.

У світі не стихающих чуток про розробку iWatch і отриманого від Тіма Кука підтвердження, що компанія досі планує вийти на новий ринок в 2014 році, ця інформація виглядає ще цікавіше.