Компанія Apple зібрала для благодійної програми (Product) RED вже понад 75 млн. доларів. Вся ця сума була спрямована в Глобальний фонд, який протидіє поширенню Сніду, туберкульозу і малярії в Африці.

Apple почала співпрацю з (RED) з моменту її створення в 2006 році, представивши на початку спеціальне видання iPod nano. З тих пір компанія з Купертіно випустила ряд «червоних» мультимедійних плеєрів, обкладинок Smart Cover і Smart Case для iPad, чохлів і бамперів для iPhone. З кожного продажу продуктів з серії (RED) Apple жертвує частину суми на благодійність.

А в минулому році Джонатан Айв і Марк Ньюсон провели аукціон у нью-йоркському будинку sotheby’s. Для нього була створена лінійка унікальних продуктів, у тому числі навушники EarPods з чистого золота, червоний Mac Pro, рояль Steinway & Sons, цифрову камеру Leica і так далі. У загальній складності відомі дизайнери заробили на потреби фонду близько 13 млн. доларів.

Крім Apple з (Product) RED пов’язано ще кілька великих компаній, включаючи Coca-Cola, Beats, Starbucks, Nike і Bank of America. На сьогоднішній день загальна сума пожертвувань перевищила суму в 200 млн. доларів.