У лютому минулого року я вже знайомив читачів з еволюцією опису Apple у власних прес-релізів. Але після анонса iPhone 6 і iPhone 6 Plus, платіжної системи ? Pay і «розумних годин» ? Watch компанія з Купертіно в черговий раз змінила цей розділ.

Тепер опис Apple в останньому прес-релізі, опублікованому вчора в зв’язку з рекордним попереднім замовленням нових iPhone, виглядає наступним чином:

Apple заново винайшла мобільний телефон завдяки своїм революційним iPhone і App Store визначає майбутнє мобільних медіа і комп’ютерних пристроїв з iPad, а також анонсувала ? Watch, саме персональний пристрій в історії. Apple зробила революцію в світі цифрової музики з допомогою своїх iPod і інтернет-магазину iTunes Store, підтримує високі темпи інновацій мобільного програмного забезпечення за допомогою iOS і інтегрованих послуг, які включають ? Pay і iCloud. Apple виробляє комп’ютери Mac — кращі персональні комп’ютери у світі під управлінням операційної системи OS X, і безкоштовні додатки iOS і OS X зразок iWork і iMovie.

Для порівняння раніше опис яблучної компанії виглядало трохи більш скромно:

Компанія Apple виробляє комп’ютери Mac — кращі персональні комп’ютери у світі, поряд з операційною системою OS X, пакетами програм iWork і iLife і професійними програмами. Apple зробила революцію в світі цифрової музики, представивши iPod і інтернет-магазину iTunes, а також перевернула уявлення про мобільних телефонів з унікальним iPhone і магазином додатків App Store, в даний момент визначаючи майбутнє ринку цифрових пристроїв і мобільного контенту з iPad.