Завдяки вчорашній несподіваної угоди з Deutsche Telekom, AT&T розлучилася з 39 млрд. доларів, стала власником T-Mobile USA і найбільшим стільниковим американським стільниковим оператором. А майже 34 млн. абонентів T-Mobile, які ось вже кілька років мріяли купити iPhone, тепер з превеликим задоволенням це зроблять. Щоправда, їм доведеться почекати як мінімум рік.

Deutsche Telekom вказала відсутність популярного каліфорнійського смартфона в якості однієї з основних причин, по якій «продуктивність» дочірнього підрозділу T-Mobile вже тривалий час демонструє спад. Більше того, компанія з 2008 року регулярно вкладала все більше і більше грошових коштів, щоб зберегти існуючих клієнтів і залучити нових, але результату результату не було видно.

З моменту офіційного анонсу цієї новини не минуло і доби, як на сайті T-Mobile з’явилися цікаві подробиці у спеціально написаному з цього приводу FAQ. Виявляється, компанія як і раніше буде незалежною, не стане міняти назву, збереже нинішню білінгову систему і, що найбільш цікаво, поки не стане пропонувати своїм абонентам iPhone.

А вся справа в тому, що угода повинна завершитися лише протягом 12 місяців, тому поки що компанія зосередиться на продажу Samsung Galaxy S 4G, Sidekick 4G і, здається, продовжить наступати на ті ж самі граблі.