Apple вже вдалося «налякати» Nintendo своїм шалено популярним плеєром iPod touch, який блискуче справляється з функцією кишенькової ігрової консолі, а тепер Купертіно, можливо, кине виклик Sony і Microsoft. В черговий бета-версії iOS 4.3, випущеної не так давно, користувачі знайшли згадку про те, що 99-доларова чорна коробочка може в найближчому майбутньому обзавестися своїм власним магазином ігор.

Знайдені у прошивці згадки про «ATVGames» і «ATVThunder» вказують на спеціальний ігровий контролер, підтримка Game Center, багатокористувацький онлайновий режим і навіть спеціальний App Store — різновид магазину, у якому користувачі можуть придбати ігри для свого Apple TV другого покоління.

Якщо Apple вдасться «організувати» достатню кількість ігор для своєї приставки, вона зможе, теоретично, скласти непогану конкуренцію ігрових приставок Sony і Microsoft. Причому, невеликий дисковий накопичувач (ємністю 8 ГБ) і досить скромні характеристики апаратної «начинки» пристрою, компанія може компенсувати можливостями свого гігантського центру обробки даних в Північній Кароліні, запускаючи гри у себе і фактично передаючи користувачеві лише скріншоти запущених ігор аналогічно існуючим онлайн-сервісу OnLive.

Як ви думаєте, чи зуміє Apple «помірятися силами» з виробниками ультра-сучасних потужних ігрових приставок або їй не варто намагатися цього робити?