За даними ресурсу Macgasm, Apple почала розсилати деяким передплатникам MobileMe електронні повідомлення, пропонуючи їм безкоштовно оновитися до Snow Leopard. Таким чином компанія намагається знизити вартість переходу зі старих версій Mac OS X Lion, який, у свою чергу, потрібно для роботи з iCloud.

Раніше користувачам 10.5 або більш ранніх версій (щоб зробити все чесно і легально) потрібно спочатку оновитися до Snow Leopard за 29$ і тільки після цього купити Lion в Mac App Store ще за 30$. Ще можна було піти замовити USB-накопичувач з настановним чином операційної системи, що виходило ще дорожче. Але оскільки перший хмарний сервіс Apple припинить своє існування вже 30 червня цього року, компанія прагне підштовхнути передплатників MobileMe переїжджати в iCloud.

Таким користувачам рекомендується зв’язатися з Apple, щоб отримати інсталяційний диск з Snow Leopard. Для цього слід зайти по цій ссилці в MobileMe зі своїми обліковими даними і заповнити інформацію для доставки, після чого компанія вишле безкоштовний DVD поштою. Правда я не впевнений, що дана пропозиція діє для будь-якої країни.

Досить оригінальний спосіб заманити користувачів iCloud, але мені здається дивним, що Apple не почала цю програму раніше. До речі, ви досі можете знайти різні редакції Snow Leopard в інтернет-магазині компанії.