iPad вже давно перетворився в дуже корисний інструмент для любителів мобільності. Але він може стати ще більш цінним у партнерстві з Mac mini і іншими продуктами Apple, «загорнутими» чорний сучасний Mercedes-Benz S600, який потрапив в умілі руки співробітників тюнінг-ательє Brabus і отримав після всіх модифікацій нехитре назву iBusiness.

Розроблений в Німеччині 4-місний седан відмінно підійде для людей, які мають персональних водіїв. Це є, на мій погляд, основним умовою, так як в противному випадку у власника такого автомобіля, що перебуває за кермом, не буде можливості або бажання приділяти достатньо уваги дорозі.

Мультимедійні можливості автомобіля

Я вже якось писав про любов автомобілістів до найменшого Mac — Mac mini, якими замінюють навігаційні та мультимедійні системи і без того дорогих засобів пересування. Але розробники iBusiness пішли набагато далі.

Пасажирам, що розташувався в зручних шкіряних сидіннях позаду водія, пропонуються ipad 2 a на спеціальних відкидних підставках з Bluetooth-клавіатурою для кожного з них. За допомогою планшетів користувач здатний керувати усіма аспектами новітньої системи S600 «COMAND», в тому числі: радіо, навігаційною системою, телевізором, телефоном, додатковими користувацькими мультимедійними функціями від Brabus і навіть кріслами з вентиляцією і масажем.

Навіть не думайте, що хтось з пасажирів може бути обмежений у мобільності відсутністю інтернет або використанням 3G-з’єднання, тому що автомобіль може похвалитися своїм власним бездротовим доступом за допомогою UMTS і HSDPA підключень.

Я впевнений, що далеко не всім «преміум-гіків» вистачить такої функціональності автомобіля, тому дизайнери тюнінг-ательє завбачливо розмістили в багажнику Mac mini під управлінням Magic Mouse. Мініатюрний комп’ютер транслює картинку на відкидний широкоформатний 15,2-дюймовий TFT дисплей зі співвідношенням сторін 16:9 і надає додаткові функції у вигляді файлового сховища, кількох USB 2.0 портів, доступних для пасажирів авто, і повноцінну комп’ютерну міць завдяки швидкому процесору, а також графічного адаптера NVidia GeForce 320 M.

І, нарешті, для тих товаришів, які з якихось причин не хочуть використовувати iTunes на Mac mini або мобільний додаток iPod на двох наявних iPad, на центральній консолі автомобіля представлений 64 гігабайтний iPod touch третього покоління, який також використовується для керування автомобільною системою COMAND з допомогою розробленого під замовлення додатки для iOS.

Технічні можливості автомобіля

Люксовий чотиримісний автомобіль на основі Mercedes Benz S600 є найшвидшим офісом на колесах». Під його капотом розташувався абсолютно божевільний 12-циліндровий двигун SV12 R Biturbo 750 від Brabus з номінальною вихідною потужністю 750 л. с. і максимальним обертовим моментом 1350 Нм.

Вражаючі характеристики роблять «iBusiness» від Brabus найпотужнішим і найшвидшим седаном у світі. Далеко не легкий автомобіль розганяється до 100 км/год за 4,0 секунди, а наступну сотню підкорює вже на 12-й секунді (200 км/год за 11,9 секунд), що вражає також, як і обмежена електронікою максимальна швидкість до 340 км/ч.

На жаль, я не зміг знайти інформацію про вартість повної комплектації цього автомобіля, але можу поручитися — більшість з нас навряд чи зможе коли-небудь собі дозволити таку розкіш. Але якщо у кого-небудь все ж «завалявся» Mercedes-Benz S600, Brabus з радістю встановить пакет iBusiness за прийнятною ціною. Прийнятною для власника S600, природно :-)