Приблизно місяць тому безліч іноземних «околояблочных» блогів обговорювали чутки, які зачіпали можлива поява самого великого Apple Store в Grand Central Terminal — найбільш людному вокзалі Нью-Йорка. Але сьогодні за інформацією кількох джерел стало відомо, що Apple досі не знайшла угоди з міською владою.

За попередніми даними, компанія з Купертіно збиралася відкрити в головному будинку Grand Central Terminal найбільший магазин загальною площею 16 000 квадратних футів (близько 1500 квадратних метрів). У переговорах було задіяно велику кількість сторін і перші натяки, які б підтверджували провал переговорів, які перебувають у початковій стадії, з’явилися ще в четвер. Джеффрі Роземан (Jeffrey Roseman), віце-президент великої ріелтерської компанії Newark Knight Frank, залишив у твіттері таке повідомлення:

На російську мову цей твіт можна перекласти приблизно так: «Давайте подивимося, якщо Apple НЕ потрапить в Grand Terminal, чи одержить компанія таке уваги преси, яке було приділено чутками».

Apple планувала відкрити Apple Store у вересні цього року і приурочити ця подія до десятої річниці з моменту відкриття першого магазину, а також привернути увагу приблизно 700 тисяч людей, які щодня відвідують цей нью-йоркський вокзал.