Не встигли відгриміти фанфари вересневих акцій від Bundleecious і MacUpdate, як практично відразу ж відкрився ще один аукціон небаченої щедрості. Портал BundleHunt всього за 50$ пропонує 14 позицій всякої всячини (а по іншому пропонований набір не назвеш, тому що в ньому представлені не тільки програми), які окремо стоять близько 2000$. Творці BundleHunt 2 характеризують пропозицію як «кращу угоду в історії бандлів». Пропоную подивитися, чи це так

Як я вже сказав, даний набір складно назвати «звичайним», тому що крім чотирьох додатків і однієї гри користувач може отримати графічні ресурси, теми для WordPress і Tumblr і навіть послуги хостингу. Однак, не будемо квапити події.

CleanMyMac

(вартість: 14.95$)

CleanMyMac являє собою досить непогану системну утиліту, призначену для профілактики операційної системи. Додаток включає в себе все необхідне для збереження Mac OS X в чистоті і порядку завдяки видаленню кешей, логів, зайвих мов і UB-коду, системного сміття «залишків» не до кінця видалених програм, а також деяких корисних інструментів.

На жаль, ліцензія бандла буде дійсна протягом 6 місяців з моменту активації.

IconBox

(вартість: 24.99$)

IconBox 2.0 дозволяє зберігати, управляти і змінювати системні іконки або значки в Доці. Для додавання нової іконки в бібліотеку додатка досить просто перетягнути її з Finder в вікно IconBox. Крім цього, менеджер підтримує «розумні коробки» (Smart Box) за аналогією зі смарт-плейлистами iTunes.

Picturesque

(вартість: 29.95$)

Picturesque — це дуже просте графічне додаток, яке складалося з однією метою: зробити зображення більш красивими. За можливість швидко додати до існуючої фотографії перспективу, відображення, тінь або рамочку програма удостоїлося в 2007 році нагороди Apple Design Awards в категорії «Кращий студентський продукт для Mac OS X».

Berokyo

(вартість: 18.95$)

Утиліта з важковимовною назвою Berokyo дозволяє взяти під контроль десктоп шляхом додавання улюблених і часто використовуваних програм, документів, файлів, папок і веб-сторінок не куди-небудь, а в шафу, щоб вони завжди були під рукою.

Це додаток доступний для Mac OS X і Windows.

MiniOne Racing

(вартість: 19.95$)

MiniOne Racing — досить кумедна і барвиста тривимірна гра-гонки з мініатюрними машинками, які, за словами гиків-розробників, придумували звичайні діти. У грі присутні різноманітні траси і режим мультиплеєра.

Як і Berokyo, ця гра може бути запущена в Mac OS X і Windows.

PCKeeper

(вартість: 39.95$)

PCKeeper є новою утилітою від творців знаменитого додатки MacKeeper. У ньому міститься антивірус, система сканування в один клік, яка дозволяє виявляти помилки і системний сміття, кілька корисних утиліт начебто дефрагментатора, менеджера автозавантаження або відновлення видалених файлів.

Напевно, ви вже здогадалися, що PCKeeper призначений тільки для Windows.

Також, в пакет входять:

  • Шрифти від сайту Fontspring (290$). Користувач знайде гарнітури Suomi , Clickbits , InfoBits , Franklin Gothic, Clarendon, Litho Antique, Alternate Gothic і Baskerville.
  • 30 преміум кредитів (120$) для завантаження векторних ілюстрацій, кистей, шаблонів і текстур на сайтах Vecteezy або Brusheezy.
  • Тримісячна підписка для сайту Vectorious (80$), на якому міститься понад 1800 векторних ілюстрацій.
  • Набір іконок WebApps (550$) різних розмірів з исходниками в PSD від студії Dellustrations.
  • 3 теми від Themify для WordPress (Bloggie, Wigi і Sidepane, 205$) і 2 теми для Tumblr (Microinkdrop і Slider, 30$) від компанії Obox Design.
  • Веб-хостинг на Site 5 (150$). Користувач може вибрати один з двох запропонованих планів: 3 місяці VPS1 або 6 місяців hostPro + Turbo.
  • І піврічна підписка на 3 веб-сервісу: GlassCubes, Draftboard і Ronin.

За BundleHunt 2 користувачеві потрібно заплатити 49.99$, пропозиція дійсно ще 12 днів.