Сьогодні вранці Apple випустила нову телевізійну рекламу Air iPad 2 під назвою «Change». Як звичайно, компанія не стала винаходити велосипед і просто, але дуже наочно продемонструвала, як люди самих різних професій і захоплень використовують новий яблучний планшет в життєвих ситуаціях.

У хвилинному ролику показано артисти, фанати мотоциклів, фотографи, вчителі та інші користувачі Air iPad 2. Спочатку відеоряд відображається на весь екран, але поступово стискається у вузьку смужку, що нагадує пристрій в профіль. Закінчується відео слоганом «Зміни у повітрі»:

Крім цього, Apple додала на свій сайт новий однойменний розділ, ясно даючи зрозуміти, що вона покінчила з рекламною кампанією «Your Verse», присвяченій оригінальному iPad Air, яка дебютувала в січні нинішнього року. В цьому розділі вказані програми, які використовували герої ролика, в тому числі Post-it Plus, Tayasui Sketches, iStopMotion for iPad, AutoCAD 360, INSA’s GIF-ITI VIEWER, Molecules by Theodore Gray, OBD Fusion, Animation Creator HD і ще два десятка інших мобільних програм.