Ще однією візитною карткою» Стіва Джобса, крім чорної водолазки, синіх джинсів і кросівок New Balance, був його сріблястий Mercedes SL55 AMG без номерних знаків, який він завжди ставив в кампусі Apple на паркувальних місцях, призначених для людей з обмеженими можливостями.

За останні роки в інтернеті не раз з’являлося безліч фотографії його Мерседеса, але на жодній із них не видно номерних знаків. Як Стіву це вдавалося? Може він кожен раз платив штраф при зустрічі з поліцією? Чи отримав спеціальний дозвіл? Насправді, відповідь дуже проста.

Стів (або хтось з його оточення) знайшов лазівку в каліфорнійських законах, що дозволяє будь-якому власникові абсолютно нового автомобіля не кріпити виданий номерний знак на свій транспортний засіб протягом 6 місяців. Тому Джобс домовився з лізинговою компанією на короткострокову оренду Mercedes SL55 AMG і по закінченню дії угоди просто брав нову ідентичну машину.

Таким чином, він не володів автомобілем більше шести місяців і, отже, у влади штату не було жодних юридичних підстав насильно змушувати його причепити номерні знаки. Можна також припустити, що лізингова компанія була безмірно щаслива, маючи величезним парком розкішних автомобілів, попереднім власником якої був не хто інший, як Стів Джобс.

Геніально!

UPD: Виявляється, Стів вважав шрифт номерів для автомобілів «відштовхуюче потворним», тому і їздив без них. Спасибі @chabanenko за підказку!