Ми вже говорили з вами про перший музичний альбом, записаний цілком і повністю з допомогою Garage Band для iPad 2 (правда, нормальною музикою це можна назвати з великою натяжкою), і кілька прикольних аксесуарів для цього мобільного додатку. Але навіть без барабанних паличок і ємнісного медіатора деякі користувачі здатні записати відмінні демо-треки.

Одним з таких iPad-музикантів є Джорж Ламбро (George Lambro), який записав за допомогою свого яблучного планшета вражаюче відео і відправив його на YouTube. На цьому ролику він грає гітарне соло, в якому (окрім, власне, декількох видів гітар) він використав бас, ударні та орган, записуючи партії в окремі треки.

Судіть самі, що з цього вийшло:

І навіть якщо ви досі не сприймаєте серйозно Garage Band для iPad, потрібно віддати належне Apple — компанія постійно зосереджена на тому, щоб максимально допомогти користувачам виразити себе і займатися творчістю на мобільних гаджетах і яблучних комп’ютерів.

До того ж, стає зрозуміло, чому Купертіно практично в кожному рекламному ролику згадує, що їх гаджет «чарівний»: сам по собі iPad пропонує не так вже й багато унікальних можливостей, але зате немає межі того, що з планшетом може зробити звичайний користувач.