Я чомусь упевнений, що досить велика кількість власників iPad в таємниці мріяли про роботу з Photoshop на своїх планшетах. Звичайно, ні про яке повноцінне десктопному додатку не могло бути й мови, але ось розраховувати на мобільну версію цього графічного редактора користувачі цілком могли, особливо після анонсу попередніх напрацювань в кінці березня цього року.

Протягом дев’яти місяців не було жодної інформації про подальший розвиток цього проекту. Але ні, Adobe не закинула його — просто всі сили мобільного підрозділу компанії були спрямовані на розробку Photoshop Touch для Android, яка вже зараз продається в магазині додатків для платформи Google.

Незважаючи на цей факт, ми можемо скласти деяке уявлення про досить вражаючих можливості майбутньої мобільної програми за двома роликами, що демонструє роботу з шарами і основними інструментами популярного графічного редактора, переробленого для управління пальцями.

Як правило, розробники не називають якихось конкретних термінів, тому нам залишається лише чекати і сподіватися :) А поки давайте задамо собі питання і спробуємо відверто відповісти на нього в коментарях: справді потрібен мобільний Photoshop?