У понеділок ввечері Apple опублікувала на своєму офіційному сайті черговий прес-реліз, в якому пообіцяла до кінця жовтня почати продажі iPhone 6 і iPhone 6 Plus ще в 36 нових країнах. Завдяки таким високим темпам запуску компанія з Купертіно сподівається, що останнє покоління яблучних смартфонів уже до кінця поточного календарного року буде представлено у 115 державах.

Наступні хвилі запуску iPhone 6 і iPhone 6 Plus будуть включати в себе країни зі всіх куточків земної кулі — Європи, Азії, Ближнього Сходу, Африки та Латинської Америки:

  • Вже в цю п’ятницю, 17 жовтня, нові Айфони надійдуть у продаж в Китаї, Індії і Монако.
  • 23 жовтня в найближчі роздрібні магазини Apple і до авторизованим реселерам за офіційними iPhone 6 і iPhone 6 Plus вирушать жителі Ізраїлю.
  • Ще за добу до щасливчиків приєднаються жителі Гренландії, Мальти, Польщі, Чехії, Французької Вест-Індії, Південно-Африканської Республіки і острова Реюньон.
  • У четвер, 30 жовтня, продажу каліфорнійських смартфонів стартують в Бахрейні та Кувейті.
  • Нарешті, самим «плідним» стане 31 жовтня. В цей день iPhone 6 і iPhone 6 Plus вирушить підкорювати ринки Албанії, Боснії, Угорщини, Греції, Гуаму, Ісландії, Косово, Латвії, Литви, Макао, Македонії, Мексики, Молдови, Сербії, Румунії, Словаччини, Словенії, Таїланду, України, Хорватії, Чорногорії, Естонії та Південної Кореї.

iPhone 6 і iPhone 6 Plus — найбільш значне оновлення iPhone в історії, яке включає дві нові моделі з дисплеями Retina 4,7″ і 5,5″ в неймовірно тонкому безшовному корпусі, оснащені самими передовими технологіями. Обидві моделі iPhone і раніше легко використовувати і зручно тримати в руці. Вони стали краще в усіх відношеннях і включають процесор A8 розробки Apple з 64-бітною архітектурою другого покоління класу настільних комп’ютерів, блискавичної продуктивністю та енергоефективністю, передову камеру iSight і HD-камеру FaceTime, а також надшвидкі бездротові технології.

Нові моделі iPhone поставляються з iOS 8, головним релізом з моменту запуску App Store, з ще більш простим, швидким і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, новими функціями в Повідомленнях і Фото, предиктивным введенням з допомогою QuickType і функцією Сімейного доступу. iOS 8 також включає новий додаток Здоров’я, яке надає вам повний огляд даних про здоров’я і тренуваннях, а також iCloud Drive, де можна зберігати файли і отримувати до них доступ звідусіль.