Поки вся громадськість очікує повернення онлайнового Apple Store з профілактики, компанія з Купертіно вирішила закінчити з бета-тестуванням десктопного програми FaceTime для Mac і розмістила його у своєму магазині Mac App Store за ціною 0,99$.

В описі програми говориться, що він «дозволяє швидко та легко розмовляти з друзями і сім’єю на своєму iPhone 4, iPod Touch або Mac». Почати працювати з настільної програмою можна відразу після введення Apple ID.

Серед переваг FaceTime для Mac яблучна компанія відзначає простоту програми, інтеграцію списку користувачів з Адресною книгою, наявність списку останніх і улюблених співрозмовників, елегантний інтерфейс, можливість прийняти «зняти трубку» навіть якщо клієнт не запущений, а також відеодзвінки HD-якості (720p) з одного комп’ютера на інший.

Протягом всього періоду бета-тестування FaceTime для Mac можна було скачати і спробувати абсолютно безкоштовно. Але паралельно з оновленням MacBook Pro компанія вирішила, що 0,99$ не зможуть відлякати власників Mac. При цьому, власникам iOS -пристроїв платити нічого не будуть потрібні і самі дзвінки теж залишаться безкоштовними.

Користувачі, які встигли встановити додаток до себе на комп’ютер відзначають, що в ньому досі немає «білого» і «чорного» списків, тому якщо ваша електронна адреса є публічним, будь-яка людина зможе зателефонувати до вас.