Незважаючи на всі запевнення Анджели Арендтс про те, що ? Watch можна буде знайти в роздрібному продажі аж до червня місяця, сьогодні журналісти The New York Times розповіли дуже цікаву новину для всіх користувачів, що бажають якнайшвидше дістати заповітний гаджет. Виявляється, завтра годинник все-таки надійдуть у продаж в декількох розкішних бутіків та елітних універмагах великих міст світу.

У цьому списку присутні Dover Street Market в Лондоні і Токіо, Maxfield в Лос-Анджелесі, Colette в Парижі, Corner в Берліні і 10 Corso Como в Мілані. Ви не помилилися — це саме ті універмаги, в яких компанія з Купертіно відкрила міні-магазини Apple Watch для демонстрації яблучних годин два тижні тому під час старту попередніх замовлень.

І хоча більшість торгових центрів відмовилися повідомляти точну кількість і асортимент моделей ? Watch, Dover Street Market поділився деякими подробицями. У токійському магазині, розташованому в престижному районі Ginza, буде доступно всього 350 годин, у той час як лондонський магазин зможе похвалитися більш вражаючими запасами — 570 гаджетів. І в жодному з них не буде моделі ? Watch Edition з 18-каратного золота.

Але краще всього себе зараз, мабуть, відчувають щасливчики, які встигли замовити години 10 квітня і вже зневірилися отримати їх завтра. Абсолютно несподівано онлайновий магазин Apple повідомив їх про зміну статусу замовлення з «Обробки» на «Підготовку до відправки» — і справді дивно, оскільки ці користувачі повинні були отримати години через 4-06 тижнів після бронювання.

Природно, журналісти не могли пройти повз цього факту і звернулися до прес-служби Apple за коментарем. Компанія підтвердила, що працює на межі своїх можливостей для задоволення високого попиту, і яблучні годинник потраплять до багатьом покупцям раніше наміченого терміну:

«Сьогодні ми з радістю повідомили нашим клієнтам, що замовлені ? Watch прибудуть до них раніше, ніж очікувалося спочатку, — повідомила ресурсу BuzzFeed News прес-секретар Apple. — Наші команди працюють на межі можливостей, щоб як можна швидше виконувати замовлення на основі наявних запасів в тій послідовності, в якій вони були отримані. Ми знаємо, що деяким клієнтам доведеться почекати трохи довше звичайного, і вдячні їм за розуміння».

Схоже, це буде найбільш заплутаний і збиває з пантелику запуск яблучного продукту на моїй пам’яті: офіційний старт продажів ? Watch намічений на 24 квітня, але вони не будуть доступні в роздрібних магазинах. Точніше будуть, але чомусь не в Apple Store. При замовленні онлайн ви отримаєте пристрій через 4-06 тижнів. Хоча ні, Apple встигла раніше, ось вони.