В одному з попередніх номерів «Яблуні» я вже якось писав про те, що Apple потихеньку переманює у свій штат талановиту молодь. А вчора стало відомо, що список стажистів компанії поповнився ще одним студентом-дизайнером, який співпрацюючи з MacRumors досить точно візуалізував Siri ще до анонса iPhone 4S.

Жан-Мішель Карт (Jan-Michael Cart), студент Університету Джорджії і дизайнер концептуальних користувальницьких інтерфейсів, відправився на 7-місячне стажування у штаб-квартири Apple в Купертіно. Молодий дизайнер придбав деяку популярність в «околояблочном» співтоваристві за свої ідеї і візуальні макети потенційних змін/поліпшень у iOS і Lion.

Саме він є автором популярного ролика на YouTube, в якому на підставі інсайдерських даних, отриманих ресурсом MacRumors, досить точно зображена робота голосового помічника Siri. Причому, цей ролик був опублікований приблизно за тиждень до презентації цієї функції і iPhone 4S.

Примітно, що Apple постійно наймає на роботу талановиту молодь. Наприклад, подібним чином у компанію був прийнятий Петер Хаяс (Peter Hajas), творець твіка з Cydia під назвою MobileNotifier і один з розробників нової системи повідомлень в iOS 5.