Днями Джон Ричитьелло (John Riccitiello), генеральний директор Electronic Arts, підтвердив, що найбільш цікавою платформою для його компанії є iPad. Він зазначив, що консолі більше не є домінуючою силою» в ігровому світі, а їх місце можуть зайняти мобільні пристрої, в тому числі і планшет Apple.

Ось що гендиректор EA сказав в інтерв’ю Industry Gamers:

Недавно, ще в початку 2000-х, консолі становили 80% ігрової індустрії. Але на даний момент цей показник зменшився до 40%, так що ж ми маємо насправді?

У нас є нова апаратна платформа і ми випускаємо програмне забезпечення для неї кожні 90 днів. Зараз наша найдинамічніша платформа — це iPad, а 18 місяців тому її навіть не існувало.

Не дивно, що тепер EA концентрується на мобільних платформах, так як за останні 11 років доходи від продажу консольних ігор зменшилися на 50%. Жоден планшет на даний момент не може перевершити iPad завдяки феномену App Store, в якому кожен користувач може знайти гру на свій смак (а вибір воістину величезний).

Ще один плюс для розробників — це вартість ігор. Звичайно, вони не високі, але якщо гра дійсно сподобається користувачам, які доходи від продажу з лишком окуплять витрати на її створення.