За підтримки: Pro.m — найтонший ноутбук у світі за смішні гроші!

Досить незвично закінчилася купівля MacBook Air одним маководом на інтернет аукціоні Ebay в США. Ні-ні, його не ошукали, хоча у них там теж не все так просто. Але навряд чи він очікував побачити саме це.

Якийсь Brett33, користувач форуму macrumors.com, поділився на цьому форумі новиною про те, що він купив на аукціоні Mac Book Air всього за 730$. Але коли посилка прийшла до нього, він з подивом виявив, що це… прототип самого тонкого ноутбука Apple! На скріншотах ви можете помітити, що на корпусі латпопа немає і єдиного нагадування про те, що це MacBook Air — ні під монітором, ні на задній кришці, яка, до речі, виконана з алюмінію і пофарбована в чорний колір. А все Мак-залізо датується травнем 2007 року, коли Apple ще не нічого не говорила про рабзработке портативного комп’ютера і, фактично, за 6 місяців до офіційного представлення.

Ймовірно, хтось із компанії, працюючи над Air, просто «здобув» собі прототипчик, а після вже продав за непотрібністю (хоча може узяв собі щось «новіші» :) ). І ось ще один цікавий факт — комп’ютер працює під управлінням проміжного білду Mac OS X 10.5 (8R4016), а сам комп’ютер названий нехитро — «Mac», що говорить про те, що на той момент ще не було в ужитку назви Air. Цікаво, що б стало б з цим комп’ютером, якби лінійка не була запущена у виробництво? Напевно, на кошти від продажу даного ноутбука можна було б жити, якщо не все життя, то, хоча б, половину ??

Так, до речі, забув сказати — зараз цей ноутбук знову з’явився на Ebay, але вже зовсім за іншою ціною :)