На наступний день після відкриття Mac App Store Apple опублікувала прес-реліз, в якому вказала цифру в 1 мільйон завантажень з нового магазину настільних додатків. Але мене вразив інший факт, оприлюднений Evernote. Із замітки в блозі компанії стало відомо, що в цей знаменний день клієнт Evernote скачало понад 90 тис. чоловік, 40 тис. з яких були новачками для сервісу.

Продукт користувався стабільним попитом протягом декількох років, але по-справжньому велике зростання почав демонструвати з релізом мобільного додатку для iOS. У минулому році, за повідомленнями Evernote, зростання iPhone-користувачів склав 223%, яких в даний час налічується близько 1,1 млн. осіб.

Кількість Mac-користувачів зросла на 150%, але відкриття Mac App Store, здається, може суттєво вплинути на цей показник, так як в перший день після його відкриття компанія зареєструвала значний сплеск реєстрацій. Причому, користувачів Mac OS X виявилося набагато більше користувачів інших платформ.

Нагадаю, що досить популярний сервіс Evernote пропонує для своїх користувачів доступ до нотаток через веб-браузер, настільні додатки для Mac і Windows, а також мобільні додатки для iOS, Android, Blackberry, webOS і Windows Mobile.