Незважаючи на довгі і наполегливі чутки, досі SSD-дисками за замовчуванням комплектуються лише останні «повітряні» ноутбуки MacBook Air, представлені у жовтні минулого року на спеціальному заході «Back to the Mac». Звичайно, Apple пропонує твердотільні накопичувачі різної ємності в якості опції для своїх MacBook Pro, iMac і Mac Pro, але деякі користувачі все-таки віддають перевагу іншим виробникам.

До них відносяться і співробітники американської компанії Nobre Computer Services LLC, що займаються оновленням, оптимізацією і налаштуванням комп’ютерів, резервним копіюванням і відновленням даних, мережевою інфраструктурою, а також надають різноманітні консалтингові послуги.

У своєму аккаунті на YouTube вони опублікували дивовижне відео швидкості роботи одного з останніх 15-дюймових професійних ноутбуків Apple з неймовірно швидким процесором Intel Core i7 з тактовою частотою 2,3 ГГц (архітектура Sandy Bridge), 8 ГБ оперативної пам’яті і новим SSD-накопичувачем Vertex 3, швидкість читання і запису якого становить приблизно 500 МБ/с.

З цією конфігурацією близько 50 додатків, встановлених в папці Програми звичайної Mac OS X, запустилися всього за 20 секунд, хоча загальну статистику кілька «зіпсував» неспішний Steam для Mac.