На початку цього місяця Apple вирішила відзначити черговий рекорд App Store забавним конкурсом, в якому міг взяти участь кожен бажаючий. Через кілька днів після його закінчення стало відомо ім’я переможця, але тільки зараз китаянка Фу Чуньли отримала головний приз — подарунковий Gift-карту iTunes номіналом 10 000$, завантаживши безкоштовну версію гри «where’s My Water?» (у російському App Store гра відома як «Крокодильчик Свомпі»).

Спочатку Фу Чуньли відвідала корпоративну штаб-квартиру Apple, а потім відправилася в роздрібний магазин компанії на вулиці Санлитун в Пекіні, щоб отримати свою подарункову карту і поспілкуватися з пресою.

Ось що пише про переможниці місцевий ресурс MIC Gadget:

Фу Чуньли не є великою прихильницею Apple, вона купила iPhone всього лише місяць тому і досі вчиться користуватися App Store. Вона нічого не знала про конкурс, поки з нею не зв’язалася компанія, але навіть після того, як їй зателефонували співробітники Apple China, вона думала, що це розіграш. Дівчина повірила у свою удачу тільки отримавши лист від Apple Inc. А місцеві ЗМІ охрестили Фу Чуньли «яблучної дівчиною».

Працівники магазину розповіли переможниці, як отримати максимум від свого iPhone, і надали можливість попрацювати за MacBook Pro. Залишається сподіватися, що вона витратить gift-карту з користю :)