Скотт Форстолл під час анонса iOS 6 оголосив, що серед безлічі нововведень наступна версія мобільної прошивки отримає підтримку функції Eyes Free. Вона дозволить автовиробникам додати на кермо автомобілів кнопку для активації Siri, щоб водій міг скористатися інтелектуальним голосовим помічником, не торкаючись до мобільного гаджету і не відриваючись від управління транспортним засобом.

На презентації наймолодший віце-президент яблучної компанії, прозваний колегами «міні-Стів», навів список з дев’яти великих компаній, які стануть партнерами Apple в цьому напрямку. А першими автомобілями з підтримкою Eyes Free і Siri, швидше за все, стануть моделі Chevrolet Spark і Chevrolet Sonic (так на американському ринку називаються Chevrolet Aveo і Daewoo Matiz).

Принаймні, про це пише ресурс GM Authority, вагаючись назвати точну дату появи підтримки технології Apple у цих компактних машинах. Але за чутками вона буде додана протягом наступного року. Зараз Spark і Sonic пропонують водіям функцію Chevy MyLink, яка дозволяє підключити до транспортного засобу практично будь-який смартфон і використовувати близько 60 голосових команд.

Тому Bluetooth, трохи інтернету і «балакучість» Siri виявляться дуже до речі для майбутніх власників таких моделей. Серед інших партнерів Apple по інтеграції функції Eyes Free в свої автомобілі значаться BMW, Mercedes, Land Rover, Jaguar, Audi, Toyota, Chrysler і Honda.