Вчора в США було запущено дві нові реклами iPhone 4S, у яких знялися голлівудські зірки. Героєм першого 30-секундного ролика став знаменитий актор Семюел Л. Джексон, якого припав до вподоби Siri, персональний голосовий помічник. А в другому знялася актриса і співачка Зоуі Дешанель. Судячи з усього, реклама буде ротироваться трьома стільниковими операторами — AT&T, Verizon і Sprint.

З точки зору стилю і змісту ці ролики дивно схожі на офіційну рекламу каліфорнійського смартфона — на першому плані знаходиться Siri, з допомогою якої звичайні люди та знаменитості спрощують виконання повсякденних завдань.

Date Night

Наприклад, Семюел Л. Джексон просить свого помічника скасувати призначену на сьогодні гру в гольф, створює нагадування та конвертує одиниці вимірювання під час приготування їжі. В кінці відео-ролика «Date Night» актор іронічно просить Siri піти прогулятися, що помічник йому відповідає «…раз ви наполягаєте».

Rainy Day

У другій рекламі, яка називається «Rainy Day», була показана Зоуі Дешанель. Замість того, щоб подивитися у вікно, актриса дізнається погоду у Siri, шукає закладу з доставкою томатного супу на будинок, і створює нагадування забратися в кімнаті, після чого видаляється з неї під звуки пісні «Shake, Rattle & Roll».

Реклама доступна в такому огидному якості, оскільки офіційні канали Apple, Verizon Wireless або Sprint на YouTube досі не були оновлені. Також, не зовсім зрозуміло, чи брала участь у створенні роликів агентство TBWA\Chiat\Day — давні партнери компанії з Купертіно, допомагали протягом десятиліть Стіву Джобсу створювати самі знамениті рекламні кампанії.

UPD від 18.04.2012: Через добу Apple нарешті опублікувала якісні ролики в своєму YouTube-акаунті та на офіційному сайті у розділі відео про iPhone 4S.